Google play store indirme bekleniyor sorunu. Play Store İndirme Bekleniyor Hatası ve Çözümü

Google play store indirme bekleniyor sorunu Rating: 6,5/10 728 reviews

Google Play Store İndirme Bekleniyor Çözümü !

google play store indirme bekleniyor sorunu

Bu hata genellikle yazılımsal kaynaklı olarak meydana gelmektedir. İndirme yöneticisi için; Cihaz Ayarlar' ına girin. Daha sonra veri tasarrufu açıkken uygulamaya izin ver iye bir sekme var ona tıklıyoruz Google play ı bulup işareti on konumuna getiriyoruz hepsi bu. Bu da olmazsa ya format atın ya da servise götürün. Çoğu zaman ön belleğin doul olması ve başka sorunlar sebebiyle cihazın başlatılması cihazın rehberliğinde bir rahatlama meydana getireceği için sorun buradan kaynaklanıyor ise çözülecektir. Play Store üzerinden uygulama indirirken yaşanan indirme bekleniyor hatası çeşitli nedenlere bağlı olarak karşımıza çıkar.

Next

Play Store İndirme Bekleniyor Hatası ve Çözümü

google play store indirme bekleniyor sorunu

Başka bir uygulama indirmek istediğinizde bunu kuyruğa alır. Çünkü indirme bekleniyor iletisi arka planda bazı işlemlerin yapılması gerektiğini indirmeyi sıraya aldığını gösterir. Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. . Muhtemelen yavaş indirmeler hemen hızlanacaktır. Fabrika ayarlarına dönünce düzeliyor ama - 3 ile 5 gün sonra yine indirme bekleniyor hatasında kalıyorum. Uygulama indirme sırasında Play Store indirme bekleniyor hatası ortaya çıkaracak başka bir durum da önbellekte biriken geçici dosyaların indirilen uygulama ile çakışma ihtimalidir.


Next

Google Play İndirme Bekleniyor Hatası Ve Çözümü

google play store indirme bekleniyor sorunu

Uygulama inmiyor ve paused diyorsa genelde su sıralar discovery de oluyor şöyle bir çözüm onerim var. Google Play pratikte böyle bir şeye müsaade etmese de üçüncü parti servisler ile Android uygulamarını apk formatında edinebilmek mümkün. Evet aslında bu bir hata değil giderilebilir. Bu bağlamda ilk olarak kontrol edilmesi gereken Play Store uygulama güncelleme bölümüdür. Eğer sorun devam ederse en baştan aynı adımları uygulayarak gelin. Google Play store ve İndirme yöneticisi için Önbelleği ve veriyi temizleyin.

Next

Google Play Store İndirme Bekleniyor Çözümü !

google play store indirme bekleniyor sorunu

Download Manager İndirme yöneticisi akrif değildir. En garantisi bir kere reset atıp tekrar deneyin. Sadece kablosuz ağlardan indirme seçeneğini daha önceden seçti iseniz vede şimdi mobil veriden indiriyim diyorsanız kablosuz bekleniyor uyarısı önünüze çıkaçaktır. Google Play Store bazen sizlere sormadan yada sizden daha önce izin almışsada diyebiliriz aslında buna arka planda uygulama güncelleme yapabilir ve sizin sıkıntınızın sebebi bu olabilir. Tümü sekmesine gelin ve İndirme yöneticisi' ni seçin. Google Play Store Verilerini Temizleme Şimdi yukarıda bulunan tüm seçenekleri denediniz ama hiç biri işinize yaramadı ise bir üstte uyguladığımız Google Play services for Instant Apps uygulamasının verilerini temizleme seçeneğini aynı şekilde Google Play Store yapalım. Uygulama kaldırmak için Cihazın Ayarlar' ına girin.

Next

Google Play Store, İndirme Bekleniyor Hatası Çözümü

google play store indirme bekleniyor sorunu

Telefon indirmeyi telefon hafızasına yapmaya çalışıyordur. Cihazınızda yer olmasına rağmen bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Arka planda yapılması gereken işlemleri sonuçlandırılması ile indirme işlemi kısa süre içerisinde devreye girecektir. İndirilirken Hata Oluştu Cihazda Yeterli Alan Yok. Açılan ekrandan herhangi bir uygulamanın güncelleme işleminin olup olmadığını kontrol edin.

Next

Google Play İndirme Bekleniyor Hatası Ve Çözümü

google play store indirme bekleniyor sorunu

Eğer Google Play Store telefonda güncelleme yapıyorsa ise , güncellemelerin son bulmasını bekleyin daha sonra tekrar deneyin. Bu ayarı yapmanız sorunu çözecektir. Telefonu 3 kere fabrika ayarlarına döndürdüm fayda etmedi. Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Bu işlemi yaptıktan sonra bir daha giriş yapmanızı isteyebilir. Google Play Hizmetleri için güncellemelerini tekrar yükleyin. Google Play indirme bekleniyor hatası Telefonunuzda yeterince boş alan var mı? Eğer sizde de Arka planda bir güncelleme yükleniyorsa, güncellemenin bitmesini bekleyin.

Next

Play Store indirme Bekleniyor Hatası Çözümü

google play store indirme bekleniyor sorunu

Yukarıda yazdığım işlemleri sırası ile deneyerek istediğiniz sonuca ulaşacağınızı düşünüyoruz. Peki bunu nasıl mı çözersiniz? Kontrol 3: Arka plan güncellemelerini kontrol edin arka planda güncelleme yapıyorsa veya indirme yapıyorsa. Böylece artık kablosuz netten Wifi yapılan indirmeler epey hızlanacak. Fatih bey merhaba yeni bir telefon aldım İphone 5 ama orjinal değil bütün herşeyi çok iyi yapmışlar fakat app store ye girince google play açılıyordu , şu ne oldu bilmiyorum açamıyorum. Merhaba Murat Bey, Cihaz Çin malı. Google Play Store uyguluma adına tıklayın.

Next

Play Store indirme bekleniyor Sorunu Çözümü ⋆ TeknikNot

google play store indirme bekleniyor sorunu

Eğer kendi verinizden indirmek istiyor iseniz , mevcut olan indirme işlemini iptal edin daha sonra yeniden yükle butonuna basın. Cihazı kapatıp açarak tekrar deneyin. Google Play Store Bir Hata Nedeniyle İndirilemedi 927 Hata Kodu: Play Store uygulamanız güncelleme yapıyor olabilir, fakat yinede hata almaya devam ederseniz, şu işlemi uygulayın. Şimdi play store indirme bekleniyor hatası nasıl giderilir? Kablosuz ağa bağlanılmasının ardından ise indirme gerçekleşir. Listeden silmek istediğiniz uygulamayı seçin ve kaldır deyin.

Next

Play Store İndirme Bekleniyor Hatası ve Çözümü

google play store indirme bekleniyor sorunu

Merhaba Elif, muhtemelen şöyle bir durum vardır. Daha sonra Kablosuz seçeneğini işaretlemeden devam et dediğinizde indirebilirsiniz veya Kablosuz ağına bağlanıp indirme işlemine devam edebilirsiniz. Bu durumda uygulamalardan bir veya bir kaçını silmeniz gerekiyor. Bunun için Android İnternet Ayarlarının yapılandırılması gerek. Yorumlar Hakkında: Yorum yapmaktan çekinmeyin, Yorumlar hem benim için teşvik, sizin içinde kendinizi ifade edebileceğiniz bir ortam! Telefonunuzu veya tabletinizi Kablosuz ağa bağladığınız zaman Kablosuz Bekleniyor ibaresi indiriliyor şeklinde olacaktır.

Next

Play Store indirme Bekleniyor Hatası Çözümü

google play store indirme bekleniyor sorunu

Aşağıdaki hata başlıklardan size uyanı bularak hataları düzeltebilirsiniz. Bunlardan biri olan indirme bekleniyor hatası nasıl çözülür gelin hep birlikte öğrenelim. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Kısa bir süre beklemeniz gerekiyor. Gerekli uyugulamaları kendi isteğinize göre ayarlayın.

Next